Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 66 ЗУ Про пенсійне забезпечення вiд 05.11.1991 № 1788-XII


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про пенсійне забезпечення Стаття 66. Види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій

До заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці , на які відповідно до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу , сукупного оподатковуваного доходу , з яких справляються страхові внески до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку .

{ Частина перша статті 66 в редакції Закону N 854-IV від 22.05.2003 }

У заробіток для обчислення пенсії членам колгоспів включається оплата в усіх її видах за роботу в громадському господарстві колгоспу.

У заробіток для обчислення пенсії включається за відповідні періоди допомога по тимчасовій непрацездатності чи середній заробіток, що зберігається за працівником.

У заробіток для обчислення пенсії особам, які не підлягають державному соціальному страхуванню , включаються всі види грошового забезпечення, аналогічні тим видам оплати праці, на які нараховуються страхові внески.

Членам колгоспів, інших кооперативів, працівникам радгоспів та інших підприємств і організацій, які одержують поряд з грошовою оплатою натуральну, на вартість якої нараховуються страхові внески, ця натуральна оплата при визначенні середньомісячного заробітку враховується за державними роздрібними цінами того періоду, коли провадилася оплата праці.
Стаття 1 ...64 65 66 67 68 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті