Укр Рус

Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб
Стаття 1-1. Законодавство про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим ЗакономСт. 1-1 ЗУ Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб від 09.04.1992 № 2262-XIIЗаконодавство про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, базується на Конституції України і складається з цього Закону, Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та інших нормативно-правових актів України, прийнятих відповідно до цих законів.

Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші норми щодо пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, то застосовуються норми міжнародного договору.

Зміна умов і норм пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, здійснюється виключно шляхом внесення змін до цього Закону та Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" .

{ Закон доповнено статтею 1-1 згідно із Законом N 3591-IV від 04.04.2006 }

Стаття 1 1-1 1-2 2 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб від 09.04.1992 № 2262-XII 

Рекомендовані сторінки

Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб Стаття 12. Умови призначення пенсій за вислугу років Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб Стаття 1-2. Особи, які мають право на пенсійне забезпечення на умовах цього Закону Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осібДодати коментар до ст.1-1 ЗУ Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб від 09.04.1992 № 2262-XII