Укр Рус

Про поховання та похоронну справу
Стаття 21. Перепоховання останків померлих Ст. 21 ЗУ Про поховання та похоронну справу від 10.07.2003 № 1102-IVПерепоховання останків померлих допускається у виняткових випадках за рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради на підставі письмового звернення особи, яка здійснила поховання, висновку органу санітарно-епідеміологічної служби, лікарського свідоцтва про смерть, дозволу виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради на поховання останків на іншому кладовищі.

Перепоховання останків померлих може здійснюватися в інших випадках згідно із законодавством України.

Перепоховання останків померлих, воїнів із братських і одиночних могил здійснюється з дотриманням вимог законів України "Про охорону культурної спадщини" .

Під час перепоховання останків померлих контроль за дотриманням безпечних умов праці протягом усього терміну ведення робіт здійснює виконавчий орган відповідної сільської, селищної, міської ради.

Перепоховання останків померлих здійснюється за рахунок коштів особи, яка ініціює перепоховання.

Стаття 1 ...19 20 21 22 23 ...33 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про поховання та похоронну справу від 10.07.2003 № 1102-IV 

Рекомендовані сторінки

Про військовий обов язок і військову службу Стаття 28. Розряди запасу та граничний вік перебування військовозобов'язаних у запасіДодати коментар до ст.21 ЗУ Про поховання та похоронну справу від 10.07.2003 № 1102-IV