Укр Рус
< Про політичні партії в Україні

Про політичні партії в Україні
Стаття 9. Назва та символіка політичної партії Ст. 9 ЗУ Про політичні партії в Україні від 05.04.2001 № 2365-IIIНазва політичної партії, її символіка не повинні збігатися з назвою чи символікою іншої (зареєстрованої) політичної партії.

Забороняється буквальне відтворення у символіці політичної партії державних символів України, використання символів іноземних держав.

Політична партія може мати партійну символіку, до якої належать партійний гімн, прапор, розпізнавальний знак, девіз. Символіка політичної партії підлягає державній реєстрації центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань у порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України. { Частина третя статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5461-VI від 16.10.2012 }
  Обласні, міські, районні організації, первинні осередки політичної партії та інші структурні утворення, передбачені статутом партії, використовують назву політичної партії з доповненнями, які визначають їх місце в організаційній структурі політичної партії.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...24 

Перейти до статті