Укр Рус
< Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України

Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України
Стаття 2. Документи громадянина України на право виїзду з України і в'їзду в УкраїнуСт. 2 ЗУ Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян УкраїниДокументами, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну та посвідчують особу громадянина України під час перебування за її межами, є:
 
паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
 
проїзний документ дитини;
 
дипломатичний паспорт;
 
службовий паспорт;
 
посвідчення особи моряка.
 
Положення про зазначені документи затверджуються у встановленому порядку. Ці документи є власністю України і за умови їх належного оформлення є дійсними для виїзду в усі держави світу.
 
У разі втрати громадянином України документів, зазначених у частині першій цієї статті, документом, що дає право на в'їзд в Україну, є посвідчення особи на повернення в Україну, яке видається закордонними дипломатичними установами. Положення про таке посвідчення затверджується Кабінетом Міністрів України. ( Частина третя статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1742-IV ( 1742-15 ) від 03.06.2004 )
 
У передбачених міжнародними договорами України випадках замість документів, зазначених у частині першій цієї статті, для виїзду за кордон можуть використовуватися інші документи.

Стаття 1 2 3 4 ...13 

Перейти до статті