Укр Рус

Про поштовий зв'язок
Стаття 23. Особливості використання засобів поштового зв'язку Ст. 23 ЗУ Про поштовий зв'язок від 04.10.2001 № 2759-IIIПоштові скриньки, абонементні скриньки, абонентські поштові шафи виготовляються відповідно до встановлених стандартів.

Доставка простих листів, поштових карток, бандеролей, періодичних друкованих видань та повідомлень про надходження реєстрованих поштових відправлень здійснюється до абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) адресатів.

Придбання, установка і утримання в належному стані абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) здійснюються власниками житлових та адміністративних будинків.

Абонентські поштові шафи (абонентські поштові скриньки) встановлюються у місцях, зручних для доставки пошти.

Невиконання вимог щодо розміщення абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) звільняє оператора від відповідальності за доставку адресату поштових відправлень. У цьому разі оператор зобов'язаний повідомити користувачів про свою відмову від доставки поштових відправлень.

Поштові скриньки, призначені для збирання від відправників простих листів і поштових карток, розміщуються у зручних місцях, визначених національним оператором за погодженням з місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування.

Стаття 1 ...21 22 23 24 25 ...29 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про поштовий зв'язок від 04.10.2001 № 2759-III Додати коментар до ст.23 ЗУ Про поштовий зв'язок від 04.10.2001 № 2759-III