Укр Рус

Про позашкільну освіту
Стаття 16. Планування діяльності позашкільного навчального закладу Ст. 16 ЗУ Про позашкільну освіту від 22.06.2000 № 1841-III1. Позашкільний навчальний заклад працює за річним планом роботи, погодженим із засновником (власником), реалізує основні напрями своєї діяльності з урахуванням особливостей соціально-економічного розвитку регіону, інтересів вихованців, учнів і слухачів, потреб сім'ї, запитів інших навчальних закладів, молодіжних і дитячих громадських організацій.

2. Навчально-виховний процес у позашкільних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів та форм власності здійснюється за типовими навчальними планами і програмами, що затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти, іншими центральними органами виконавчої влади, у сфері управління яких перебувають позашкільні навчальні заклади.

Позашкільні навчальні заклади можуть планувати роботу гуртків, секцій, відділів, відділень за іншими навчальними планами і програмами за умови затвердження їх відповідними місцевими органами виконавчої влади.

Експериментальні навчальні плани складаються позашкільними навчальними закладами з урахуванням типових навчальних планів.

Запровадження експериментальних навчальних планів, освітніх програм, педагогічних інновацій і технологій можливе лише за спільним рішенням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти (інших центральних органів виконавчої влади, у сфері управління яких перебувають позашкільні навчальні заклади) та Національної академії педагогічних наук України. { Абзац четвертий частини другої статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5460-VI від 16.10.20

Стаття 1 ...14 15 16 17 18 ...30 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про позашкільну освіту від 22.06.2000 № 1841-III 

Рекомендовані сторінки

Про позашкільну освіту Стаття 17. Тривалість занять та режим роботи позашкільного навчального закладу  Про позашкільну освіту Стаття 18. Форми організації позашкільної освіти Додати коментар до ст.16 ЗУ Про позашкільну освіту від 22.06.2000 № 1841-III