Укр Рус
< Про позашкільну освіту

Про позашкільну освіту
Стаття 28. Платні послуги у сфері позашкільної освіти Ст. 28 ЗУ Про позашкільну освіту від 22.06.2000 № 1841-IIIДержавні, комунальні і приватні позашкільні навчальні заклади можуть надавати платні послуги відповідно до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України, та у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного і соціального розвитку. { Частина перша статті 28 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5460-VI від 16.10.2012 }
  У випадках, передбачених законодавством України, позашкільний навчальний заклад має право надання платних послуг з певних видів діяльності після отримання у встановленому порядку відповідних ліцензій.

Платні послуги не можуть надаватися державними або комунальними позашкільними навчальними закладами замість або в межах освітньої діяльності, визначеної навчальними планами і програмами.

Платні послуги можуть надаватися за напрямами діяльності позашкільного навчального закладу.

Розділ VI
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Стаття 1 ...26 27 28 29 30 

Перейти до статті