Укр Рус
< Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства

Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства
Стаття 17. Продовження строку перебування іноземців та осіб без громадянства на території УкраїниСт. 17 ЗУ Про правовий статус іноземців від 22.09.2011 № 3773-VI1. Іноземцю або особі без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, може бути продовжено строк перебування .

2. Документи про продовження строку перебування в Україні оформляються на підставі письмових звернень іноземця або особи без громадянства та приймаючої сторони, які подаються не пізніш як за три робочих дні до закінчення встановленого строку їх перебування на території України.

3. У продовженні строку перебування іноземцю або особі без громадянства може бути відмовлено в разі відсутності для цього підстав та достатнього фінансового забезпечення для покриття витрат, пов'язаних із перебуванням іноземця або особи без громадянства в Україні, або відповідних гарантій від приймаючої сторони.

4. Продовження строку перебування на території України здійснюється територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері міграції, в порядку , встановленому Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті