Укр Рус

Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства
Стаття 3. Засади правового статусу іноземців та осіб без громадянстваСт. 3 ЗУ Про правовий статус іноземців від 22.09.2011 № 3773-VI1. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов'язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією , законами чи міжнародними договорами України.

2. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають під юрисдикцією України, незалежно від законності їх перебування, мають право на визнання їх правосуб'єктності та основних прав і свобод людини.

3. Іноземці та особи без громадянства зобов'язані неухильно додержуватися Конституції та законів України, інших нормативно-правових актів, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей, інтереси суспільства та держави.

Стаття 1 2 3 4 5 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства від 22.09.2011 № 3773-VI 

Рекомендовані сторінки

Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства Стаття 4. Підстави для перебування іноземців та осіб без громадянства на території УкраїниДодати коментар до ст.3 ЗУ Про правовий статус іноземців від 22.09.2011 № 3773-VI