Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 2 ЗУ Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарст від 17.10.1990 № 400-XII


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві Стаття 2. Засоби забезпечення пріоритетності розвитку соціальної сфери села та агропромислового комплексу 

Пріоритетність розвитку соціальної сфери села та агропромислового комплексу забезпечується зміною структури інвестицій в народному господарстві, переорієнтацією промислового виробництва на їх потреби, зростанням обсягів капіталовкладень і матеріально-технічних ресурсів.

Нові програми соціально-економічного розвитку України не можуть бути прийняті без урахування пріоритетності розвитку села.

Формування програм будівельно-монтажних робіт і забезпечення їх матеріально-технічними ресурсами та обладнанням на всіх рівнях управління здійснюються в порядку, при якому потреби агропромислового комплексу та інших галузей, що здійснюють капітальні вкладення в розвиток соціальної і виробничої сфери села, задовольняються першочергово і в повному обсязі.
  Промислові підприємства, будівельні та інші організації компенсують у повному обсязі збитки за невиконання поставок матеріально-технічних ресурсів або будівельно-монтажних робіт.
Стаття 1 2 3 4 ...25

Перейти до статті