Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 22 ЗУ Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарст від 17.10.1990 № 400-XII


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві Стаття 22. Квота прийому сільської молоді до вищих навчальних закладів 

В усіх вищих навчальних закладах (університетах, інститутах), коледжах, технікумах тощо встановлюється квота прийому сільської молоді, яка є обов'язковою для виконання. Порядок та умови квотування, а також використання випускників визначаються Урядом.

Підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації спеціалістів та робітничих кадрів для виробничої і соціальної сфери села у державних навчальних закладах здійснюються за рахунок державного і місцевого бюджетів, а також на підставі договорів між навчальними закладами, підприємствами, організаціями.

Перепідготовка і підвищення кваліфікації спеціалістів, робітничих кадрів є обов'язковими і здійснюються періодично в строки, визначені державними органами. У разі невиконання договорів про перепідготовку і підвищення кваліфікації працівників колективні сільськогосподарські підприємства, радгоспи, інші державні підприємства, фермерські господарства відшкодовують матеріальні витрати у державний та місцевий бюджети в порядку, визначеному Урядом.


{ Статтю 23 виключено на підставі Закону N 2756-VI від 02.12.2010 }

  Розділ VII

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ЗАКОНУ
Стаття 1 ...20 21 22 24 25

Перейти до статті