Укр Рус

Про приватизацію державного житлового фонду
Стаття 7. Права наймачів, які не виявили бажання приватизувати займане ними житлоСт. 7 ЗУ про приватизацію державного житлового фонду вiд 19.06.1992 № 2482-XII1. За громадянами, які не виявили бажання приватизувати займане ними житло, зберігається чинний порядок одержання і користування житлом на умовах найму.

2. До приватизації займаних квартир громадяни мають право переселитись у квартири меншої площі. При цьому їм виплачується грошова компенсація за різницю між загальною площею займаної квартири і квартири, що надається, в розмірі і порядку, які визначаються Кабінетом Міністрів України. Органи місцевої державної адміністрації і місцевого самоврядування, державні підприємства, організації, установи у повному господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходиться державний житловий фонд, повинні сприяти громадянам, котрі бажають замінити квартири більшої площі на квартири меншої площі.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про приватизацію державного житлового фонду вiд 19.06.1992 № 2482-XII 

Рекомендовані сторінки

Про приватизацію державного житлового фонду Стаття 8. Організація проведення приватизації та оформлення права власності Про приватизацію державного житлового фонду Стаття 9. Використання коштів, одержаних від приватизації Про приватизацію державного житлового фондуДодати коментар до ст.7 ЗУ про приватизацію державного житлового фонду вiд 19.06.1992 № 2482-XII