Укр Рус
< Про реабілітацію інвалідів в Україні

Про реабілітацію інвалідів в Україні
Стаття 33. Медична реабілітаціяСт. 33 ЗУ Про реабілітацію інвалідів в Україні від 06.10.2005 № 2961-IVМедична реабілітація інвалідів, дітей-інвалідів здійснюється в лікувально-профілактичних закладах, реабілітаційних установах відповідного типу.

Медична реабілітація включає всі види відновного лікування у стаціонарних, амбулаторних і санаторно-курортних умовах, диспансерне спостереження, профілактичні заходи, а також реконструктивну хірургію, протезування та ортезування.

При виникненні у хворих дефекту здоров'я в результаті захворювання або травми, у тому числі при переході захворювання в хронічну стадію, медико-соціальні експертні комісії або реабілітаційні установи складають відповідний розділ індивідуальної програми реабілітації інваліда.

Конкретні обсяги, методи, місце реалізації і строки проведення реабілітаційних заходів визначаються в індивідуальній програмі реабілітації інваліда.

Інваліди, діти-інваліди з важкими формами інвалідності, які згідно з медичним висновком потребують постійного стороннього догляду, забезпечуються медичним патронажем за місцем проживання . У разі необхідності медичний патронаж здійснюють виїзні реабілітаційні бригади.

Стаття 1 ...31 32 33 34 35 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті