Укр Рус

Про Регламент Верховної Ради України
Стаття 54. Протокол пленарного засідання Верховної РадиСт. 54 ЗУ Про Регламент ВРУ від 10.02.2010 № 1861-VI1. Пленарне засідання Верховної Ради протоколюється. Підготовку протоколу пленарного засідання Верховної Ради забезпечує Апарат Верховної Ради. Протокол пленарного засідання Верховної Ради підписує головуючий на пленарному засіданні. Кожна зміна головуючого на пленарному засіданні фіксується у протоколі пленарного засідання Верховної Ради.

2. У протоколі пленарного засідання Верховної Ради зазначаються порядковий номер скликання Верховної Ради, сесії, протоколу, дата та місце проведення пленарного засідання, кількість присутніх народних депутатів; прізвище та ініціали головуючого на пленарному засіданні, а також членів Тимчасової президії першої сесії до обрання Голови Верховної Ради України; окремо кожне питання порядку денного із зазначенням посади, прізвища та ініціалів доповідача, співдоповідача, прізвищ, ініціалів і номерів посвідчень народних депутатів, які взяли участь у обговоренні питання, та належність їх до депутатських фракцій (депутатських груп); результати голосування проектів законів, постанов, інших актів Верховної Ради, доручення Верховної Ради, пропозиції народних депутатів і прийняті рішення, у тому числі процедурні.

Стаття 1 ...52 53 54 55 56 ...240 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Регламент Верховної Ради України від 10.02.2010 № 1861-VI 

Рекомендовані сторінки

Про Регламент Верховної Ради України Стаття 55. Стенограма, стенографічний бюлетень пленарних засідань Верховної Ради Про Регламент Верховної Ради України Стаття 56. Порядок надання протоколу, стенограми, стенографічного бюлетеня пленарних засідань Верховної РадиДодати коментар до ст.54 ЗУ Про Регламент ВРУ від 10.02.2010 № 1861-VI