Укр Рус

Про Регламент Верховної Ради України
Стаття 8. Керівник Апарату Верховної Ради УкраїниСт. 8 ЗУ Про Регламент ВРУ від 10.02.2010 № 1861-VI1. Керівник Апарату Верховної Ради України призначається на посаду та звільняється з посади Верховною Радою.

2. Кандидатуру на посаду керівника Апарату Верховної Ради України визначає і пропонує Верховній Раді Голова Верховної Ради України.

3. Керівник Апарату Верховної Ради України відповідальний перед Верховною Радою і підзвітний їй.

4. Керівник Апарату Верховної Ради України може бути достроково звільнений з посади Верховною Радою за його особистою заявою чи за вмотивованою пропозицією Голови Верховної Ради України або не менш як однієї третини народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради.

5. Постанова Верховної Ради про призначення на посаду чи звільнення з посади керівника Апарату Верховної Ради України приймається відкритим поіменним голосуванням.

Розділ II
ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Глава 1
СЕСІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...240 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Регламент Верховної Ради України від 10.02.2010 № 1861-VI 

Рекомендовані сторінки

Про державну службу Стаття 23. Граничний вік перебування на державній службі Про засади запобігання і протидії корупції Стаття 5. Суб'єкти, які здійснюють заходи щодо запобігання і протидії корупціїДодати коментар до ст.8 ЗУ Про Регламент ВРУ від 10.02.2010 № 1861-VI