Укр Рус

Про регулювання містобудівної діяльності
Стаття 12. Розроблення та затвердження схем планування окремих частин території УкраїниСт. 12 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI1. За рішенням Кабінету Міністрів України розробляються схеми планування окремих частин території України: кількох областей, узбережжя Чорного та Азовського морів, гірських територій Карпат, територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших територій з підвищеним техногенним навантаженням чи ризиком виникнення надзвичайних ситуацій.

2. Замовниками схем планування окремих частин території України є Верховна Рада Автономної Республіки Крим, відповідні обласні ради.

3. Схеми планування окремих частин території України затверджуються рішенням замовників таких схем.

4. Склад, зміст, порядок розроблення схем планування окремих частин території України визначаються центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури.

Стаття 1 ...10 11 12 13 14 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI 

Рекомендовані сторінки

Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 14. Розроблення та затвердження схем планування території Автономної Республіки Крим, областей та районів Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 13. Планування територій на регіональному рівніДодати коментар до ст.12 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI