Укр Рус

Про регулювання містобудівної діяльності
Стаття 24. Особливості регулювання земельних відносин при здійсненні містобудівної діяльностіСт. 24 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI1. Документація із землеустрою розробляється з урахуванням положень плану зонування та/або детального плану території.

2. Зміна функціонального призначення територій не тягне за собою припинення права власності або права користування земельними ділянками, які були передані у власність чи користування до встановлення нового функціонального призначення територій.

3. У разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

{ Частина третя статті 24 набирає чинності з 1 січня 2012 року - див. підпункт 1 пункту 1 розділу V "Прикінцеві положення" цього Закону }

4. Зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території забороняється.

{ Частина четверта статті 24 набирає чинності з 1 січня 2012 року - див. підпункт 1 пункту 1 розділу V "Прикінцеві положення" цього Закону }

5. Спеціально уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів та його територіальні органи забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах.

До моменту внесення відповідної інформації до містобудівного та державного земельного кадастрів виконавчий орган сільської, селищної, міської ради, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації або відповідний місцевий орган виконавчої влади зобов'язані надавати за запитами фізичних та юридичних осіб письмову інформацію про наявність земельних ділянок, що можуть бути використані під забудову.

6. Склад, зміст та порядок погодження містобудівної документації, до складу якої входить документація із землеустрою, визначаються центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури спільно з центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів.

Стаття 1 ...22 23 24 25 26 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI