Укр Рус

Про регулювання містобудівної діяльності
Стаття 27. Будівельний паспорт забудови земельної ділянкиСт. 27 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI1. Забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватися на підставі будівельного паспорта забудови земельної ділянки .

Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.

Будівельний паспорт складається з текстових та графічних матеріалів.

За наявності плану зонування території розроблення будівельного паспорта здійснюється на його підставі.

2. Проектування на підставі будівельного паспорта здійснюється без отримання містобудівних умов та обмежень. Для об'єктів, зазначених у частині першій цієї статті, розроблення проекту будівництва здійснюється виключно за бажанням замовника.

3. Надання будівельного паспорта здійснюється спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження відповідної заяви та пакета документів, перелік яких визначається центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури.

4. Порядок видачі та форма будівельного паспорта визначаються центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури.

Стаття 1 ...25 26 27 28 29 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI 

Рекомендовані сторінки

Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 29. Вихідні дані Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 28. Малі архітектурні форми і тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності Про регулювання містобудівної діяльності Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 31. Проектна документація на будівництвоДодати коментар до ст.27 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI