Укр Рус

Про регулювання містобудівної діяльності
Стаття 32. Категорії складності об'єктів будівництваСт. 32 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI1. Усі об'єкти будівництва за складністю архітектурно-будівельного рішення та/або інженерного обладнання поділяються на I, II, III, IV і V категорії складності.

2. Категорія складності об'єкта будівництва визначається відповідно до державних будівельних норм та стандартів на підставі класу наслідків такого об'єкта будівництва.

3. Віднесення об'єкта будівництва до тієї чи іншої категорії складності здійснюється проектною організацією і замовником будівництва.

4. Порядок віднесення об'єктів до IV і V категорій складності визначається Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...30 31 32 33 34 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI 

Рекомендовані сторінки

Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 34. Право на виконання будівельних робіт Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 33. Здійснення комплексної забудови території Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 30. Технічні умови Про регулювання містобудівної діяльності Про архітектурну діяльність Стаття 17. Ліцензування та професійна атестація виконавців робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури