Укр Рус

Про регулювання містобудівної діяльності
Стаття 38. Знесення самочинно збудованих об'єктів містобудуванняСт. 38 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI1. У разі виявлення факту самочинного будівництва об'єкта, перебудова якого з метою усунення істотного відхилення від проекту або усунення порушень законних прав та інтересів інших осіб, істотного порушення будівельних норм є неможливою, посадова особа відповідної інспекції державного архітектурно-будівельного контролю видає особі, яка здійснила таке будівництво, припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил з визначенням строку для добровільного виконання припису.

У разі якщо особа в установлений строк добровільно не виконала вимоги, встановлені у приписі, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю подає позов до суду про знесення самочинно збудованого об'єкта та компенсацію витрат, пов'язаних з таким знесенням.

2. За рішенням суду самочинно збудований об'єкт підлягає знесенню з компенсацією витрат, пов'язаних із знесенням об'єкта, за рахунок особи, яка здійснила таке самочинне будівництво.

Замовником робіт із знесення зазначеного об'єкта є інспекція державного архітектурно-будівельного контролю, за позовом якої прийнято відповідне рішення суду.

Стаття 1 ...36 37 38 39 40 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI 

Рекомендовані сторінки

Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 39. Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 40. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 36. Декларація про початок виконання будівельних робіт Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 34. Право на виконання будівельних робіт Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 18. План зонування територіїДодати коментар до ст.38 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI