Укр Рус

Про регулювання містобудівної діяльності
Стаття 8. Організація планування та забудови територійСт. 8 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI1. Планування територій здійснюється на державному, регіональному та місцевому рівнях відповідними органами виконавчої влади, Верховною Радою Автономної Республіки Крим, Радою міністрів Автономної Республіки Крим та органами місцевого самоврядування.

2. Планування та забудова земельних ділянок здійснюється їх власниками чи користувачами в установленому законодавством порядку.

3. Рішення з питань планування та забудови територій приймаються сільськими, селищними, міськими, районними, обласними радами та їх виконавчими органами, місцевими державними адміністраціями міст Києва та Севастополя в межах визначених законом повноважень з урахуванням вимог містобудівної документації.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI 

Рекомендовані сторінки

Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 9. Нормативне регулювання планування та забудови територій Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 10. Фінансування робіт з планування територій Наказ Мінрегіон № 45 від 16.05.2011 Про затвердження порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів