Укр Рус

Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів
Стаття 31. Правила промислового рибальстваСт. 31 ЗУ Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів від 08.07.2011 № 3677-VIПравила промислового рибальства розробляються на основі наукових обґрунтувань за басейновим принципом та затверджуються центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики та продовольства.

Правилами промислового рибальства визначаються райони, способи і строки вилучення водних біоресурсів, типи, розміри та кількість рибопромислових суден, знаряддя вилову, їх кількість, допустимі до вилову розміри об'єктів промислу, вимоги щодо їх охорони, а також умови користування промисловими ділянками рибогосподарських водних об'єктів , навантаження на кожний водний об'єкт за кількістю та потужністю плавзасобів.

З метою забезпечення охорони, раціонального використання окремих видів водних біоресурсів, а також для доповнення, уточнення або зміни зазначених правил можуть розроблятися режими для окремих рибогосподарських водних об'єктів . Режими затверджуються центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики та продовольства.

Стаття 1 ...29 30 31 32 33 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті