Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 15 ЗУ Про розвідувальні органи України від 22.03.2001 № 2331-III


Чинний зі змінами. Перевірено 18.06.2018

Про розвідувальні органи України
Стаття 15. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення розвідувальних органів України 

Фінансування та матеріально-технічне забезпечення розвідувальних органів України здійснюються за рахунок коштів, передбачених окремим рядком у Державному бюджеті України для кожного розвідувального органу, та інших джерел, передбачених законом. Розрахунково-касове обслуговування розвідувальних органів України здійснюється органами Державного казначейства України. { Частина перша статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законами N 107-VI від 03.06.2008 } { Щодо дії частини першої статті 15 додатково див. Закон N 489-V від 19.12.2006 }
  Пільги, компенсації та гарантії, передбачені цим Законом надаються за рахунок і в межах бюджетних асигнувань на утримання відповідних бюджетних установ. { Статтю 15 доповнити частиною згідно із Законом N 107-VI від 22.05.2008 }

Розпорядником бюджетних коштів, у тому числі валютних, на утримання і забезпечення діяльності розвідувального органу України є керівник цього органу.

Розвідувальні органи України мають право відчужувати майно, придбане за бюджетні кошти за межами України, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Кошти, одержані від реалізації в установленому порядку за межами України майна, придбаного за бюджетні кошти, зараховуються до Державного бюджету України. Ці кошти використовуються виключно на забезпечення розвідувальної діяльності згідно з кошторисами відповідних розвідувальних органів України.

Розвідувальні органи України відповідно до закону мають право закуповувати і ввозити на територію України засоби озброєння, матеріально-технічні, спеціальні технічні та інші засоби, вогнепальну зброю та боєприпаси до неї, у тому числі іноземного виробництва, для забезпечення власних потреб, а також у разі необхідності передавати і вивозити їх за межі України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Розвідувальні органи України звільняються від сплати ввізного мита та акцизного збору за техніку, устаткування, майно і матеріали, що призначені для власного використання цими органами.

Розвідувальні органи України мають житловий фонд та можуть виступати замовниками будівництва житла.

Розділ III

ПРАВОВИЙ СТАТУС СПІВРОБІТНИКІВ РОЗВІДУВАЛЬНИХ
ОРГАНІВ УКРАЇНИ ТА ОСІБ, ЯКІ КОНФІДЕНЦІЙНО
СПІВРОБІТНИЧАЮТЬ З ЦИМИ
ОРГАНАМИ, ЇХ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті