Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 18 ЗУ Про розвідувальні органи України від 22.03.2001 № 2331-III


Чинний зі змінами. Перевірено 17.03.2018

Про розвідувальні органи України Стаття 18. Правовий статус співробітників розвідувальних органів України 

Співробітники кадрового складу розвідувальних органів України під час виконання ними службових обов'язків перебувають під спеціальним захистом держави. Ніхто, крім органів державної влади та посадових осіб, які визначені цим Законом, не має права втручатися в їх службову діяльність.

Для захисту життя, здоров'я, житла і майна співробітників розвідувальних органів України та їх близьких родичів (дружина, чоловік, батьки, діти, рідні брати і сестри) від протиправних посягань і загроз у зв'язку із службовою діяльністю цих співробітників розвідувальні органи України здійснюють спеціальні заходи щодо забезпечення безпеки в порядку, передбаченому Законом України "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів" та іншими актами законодавства України. Рішення про вжиття цих заходів у кожному конкретному випадку приймаються керівником відповідного розвідувального органу.

Статус співробітника розвідувального органу України не може бути використаний для досягнення цілей, які не пов'язані з виконанням його функціональних обов'язків.
Стаття 1 ...16 17 18 19 20 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті