Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 17 ЗУ Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва від 23.12.2004 № 2286-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 18.06.2018

Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва
Стаття 17. Видача товару, на який звернено стягнення

Товар може бути виданий із складу за рішенням суду або в порядку примусового стягнення лише за подвійним складським свідоцтвом згідно із Законом України "Про виконавче провадження". При цьому видане на цей товар подвійне складське свідоцтво погашається і в реєстрі складських свідоцтв робиться запис про його погашення.

Якщо стягнення звертається на частину товарів, які зберігаються на сертифікованому складі за подвійним складським свідоцтвом, то на ту частину товарів, на яку не звертається стягнення, сертифікований склад зобов'язаний видати нове складське свідоцтво і вилучити з обігу раніше видане складське свідоцтво, при цьому в реєстрі складських свідоцтв робиться відповідний запис про таке погашення та видачу нового складського свідоцтва.

За простим складським свідоцтвом стягнення звертається не на товар, а на саме свідоцтво. При цьому для одержання товару сертифікованому складу надаються всі необхідні документи, які підтверджують звернення стягнення на просте складське свідоцтво. Юридична або фізична особа, на користь якої було звернено стягнення, вважається володільцем простого складського свідоцтва, а видача товару здійснюється згідно із статтею 18 цього Закону.

При видачі товару, який зберігається за простим складським свідоцтвом, сторона, яка цього вимагає, повинна повернути сертифікованому складу раніше видане просте складське свідоцтво.

Після звернення стягнення на просте складське свідоцтво новий володілець свідоцтва, на користь якого було звернено стягнення, зобов'язаний одержати товар із сертифікованого складу або здійснити обмін на нове просте чи подвійне складське свідоцтво шляхом погашення простого складського свідоцтва, на яке було звернено стягнення.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 ...29

Перейти до статті