Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 22 ЗУ Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва від 23.12.2004 № 2286-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва Стаття 22. Права володільця подвійного складського свідоцтва

Володілець обох частин подвійного складського свідоцтва має право розпоряджатися товаром, що зберігається на сертифікованому складі.

Володілець заставної частини подвійного складського свідоцтва (заставного свідоцтва) має лише право застави на товар.

Володілець складської частини подвійного складського свідоцтва, відокремленої від заставного складського свідоцтва, не має права розпоряджатися цим свідоцтвом без згоди заставодержателя (володільця заставного свідоцтва). Володілець складської частини подвійного складського свідоцтва, відокремленої від заставного свідоцтва, не має права вимагати видачі товару або його частини із сертифікованого складу до припинення зобов'язання, забезпеченого за заставним свідоцтвом.

Володілець заставного свідоцтва крім прав, передбачених іншими законами, має право вимагати від сертифікованого складу збереження товару, зазначеного в заставному свідоцтві, яким забезпечується виконання зобов'язань поклажодавця.

При необхідності переоформлення подвійного складського свідоцтва, його втрати, а також в інших передбачених цим Законом випадках володілець подвійного складського свідоцтва має право звернутися до сертифікованого складу.
Стаття 1 ...20 21 22 23 24 ...29

Перейти до статті