Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 24 ЗУ Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва від 23.12.2004 № 2286-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва Стаття 24. Здійснення відновлення прав за втраченим подвійним складським свідоцтвом та заміна пошкоджених складських свідоцтв

У разі втрати подвійного складського свідоцтва його володілець зобов'язаний негайно звернутися з письмовою заявою до сертифікованого складу. Сертифікований склад робить відповідний запис у реєстрі складських свідоцтв про втрату подвійного складського свідоцтва.

Дублікат на втрачене подвійне складське свідоцтво не видається.

Відновлення прав за втраченим подвійним складським свідоцтвом відбувається на підставі рішення суду. Сертифікований склад може повернути товар або видати просте складське свідоцтво замість втраченого подвійного не раніше трьох робочих днів з дня одержання рішення суду.

При втраті простого складського свідоцтва його відновлення та відновлення прав поклажодавця не здійснюється.

У разі пошкодження бланку виданого простого або подвійного складського свідоцтва, якщо це пошкодження не заважає ідентифікації свідоцтва, а також перевірці, чи не є воно підробленим, сертифікований склад має право за рахунок особи, що вимагає його заміни, видати нове складське свідоцтво з тими ж обов'язковими реквізитами. При цьому пошкоджений бланк вилучається з обігу і погашається, про що робиться запис у реєстрі складських свідоцтв. У подвійному складському свідоцтві може бути замінено лише обидві частини одночасно.

Просте складське свідоцтво може бути замінено лише за відсутності передавальних написів. Якщо на простому складському свідоцтві зроблені передавальні написи, а стан бланка свідоцтва не дозволяє його подальший обіг, володілець такого простого свідоцтва може лише звернутися до сертифікованого складу з метою одержання товару, зазначеного у свідоцтві.

Знищення замінених у зазначеному порядку бланків складських свідоцтв відбувається в установленому законодавством порядку.
Стаття 1 ...22 23 24 25 26 ...29

Перейти до статті