Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 25 ЗУ Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва від 23.12.2004 № 2286-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва Стаття 25. Передавальний напис простого складського свідоцтва

Права за простим складським свідоцтвом передаються шляхом здійснення на них передавального напису, який засвідчує перехід прав за ними до іншої особи.

Передавальний напис здійснюється на зворотному боці свідоцтва чи на приєднаному до нього аркуші, що є невід'ємною частиною відповідного свідоцтва.

Передавальний напис переносить усі права, що випливають із простого складського свідоцтва.

Передавальний напис повинен бути безумовним. Будь-яка обмежуюча його умова вважається недійсною.

Частковий передавальний напис вважається недійсним.

Передавальний напис не може бути бланковим та "на пред'явника".

Передавальний напис на простому складському свідоцтві містить:

повне найменування та реквізити юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи, яка передає права за складським свідоцтвом, а також місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, номер, серію, дату видачі та найменування органу, що видав паспорт громадянина України або паспортний документ іноземця;

повне найменування та реквізити юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи, якій або у розпорядження якої передаються права за складським свідоцтвом, а також місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, номер, серію, дату видачі та найменування органу, що видав паспорт громадянина України або паспортний документ іноземця;

підпис особи, яка передає право за складським свідоцтвом;

підпис особи, якій або у розпорядження якої передаються права за складським свідоцтвом;

дату здійснення передавального напису.

Володілець простого складського свідоцтва вважається його законним держателем, якщо його право на складське свідоцтво базується на безперервному ряді передавальних написів. Закреслені передавальні написи вважаються при цьому ненаписаними.

Передавальний напис, зроблений особою, якій або у розпорядження якої передаються права за складським свідоцтвом з порушенням вимог цієї статті, вважається недійсним.

Передавальний напис, зроблений фізичною особою, обов'язково повинен бути нотаріально посвідчений.

Передавальний напис повинен бути нічим не обумовлений, а будь-яка інформація, що міститься в ньому та обмежує передачу прав простим складським свідоцтвом, вважається недійсною.

Передавальний напис, який передбачає передачу права на отримання частини товару, зазначеного у складському свідоцтві, або передачу права на отримання частини боргу за простим складським свідоцтвом, вважається недійсним.

Не допускається внесення в передавальний напис застережень, доповнень, виправлень. При здійсненні чергового передавального напису не допускається внесення застережень, доповнень, виправлень у попередні передавальні написи або просте складське свідоцтво. У разі порушення особою, якій або у розпорядження якої передаються права за простим складським свідоцтвом, зазначеної вимоги цей передавальний напис та наступні передавальні написи вважаються недійсними.
Стаття 1 ...23 24 25 26 27 ...29

Перейти до статті