Укр Рус
< Про сільськогосподарську кооперацію

Про сільськогосподарську кооперацію
Стаття 24. Кооперативні виплати та виплата часток доходу на паїСт. 24 ЗУ Про сільськогосподарську кооперацію від 17.07.1997 № 469/97-ВР1. Кооперативні виплати - це частина доходу кооперативу, яка розподіляється між членами кооперативу відповідно до обсягів робіт, послуг, коштів, одержаних кооперативом у вигляді надбавок до цін під час реалізації продукції та внаслідок зниження цін у разі придбання товарів у постачальницьких кооперативах та з урахуванням трудової та іншої участі членів кооперативу в його діяльності.

2. Нарахування і виплата часток доходу на паї здійснюється за підсумками фінансового року з доходу, що залишається у розпорядженні кооперативу з урахуванням необхідності формування фондів для його розвитку. Статутом кооперативу може бути передбачено різний відсоток часток доходу на паї для членів і асоційованих членів кооперативу.

3. Відповідно до рішення загальних зборів кооперативу виплата часток доходу на паї може здійснюватися грішми, товарами, цінними паперами, збільшенням паю тощо.

Стаття 1 ...22 23 24 25 26 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті