Укр Рус

Про Службу безпеки України
Стаття 32. Контроль Президента України за діяльністю Служби безпеки УкраїниСт. 32 ЗУ Про Службу безпеки України вiд 25.03.1992 № 2229-XIIКонтроль за діяльністю Служби безпеки України здійснюється Президентом України та уповноваженими ним державними органами.

Постійний контроль за дотриманням конституційних прав громадян і законодавства в оперативно-розшуковій діяльності та діяльності у сфері охорони державної таємниці органів і підрозділів Служби безпеки України, а також контроль за відповідністю виданих Службою безпеки України положень, наказів, розпоряджень, інструкцій і вказівок Конституції і законам України здійснюється спеціально призначеними Президентом України посадовими особами. Повноваження цих посадових осіб та правові гарантії їх діяльності визначаються Положенням, яке затверджується Президентом України. { Частина друга статті 32 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1703-IV від 11.05.2004 }

Служба безпеки України регулярно у порядку, визначеному Президентом України, інформує Президента України, членів Ради національної безпеки України і посадових осіб, спеціально призначених Президентом України, з основних питань своєї діяльності, про випадки порушення законодавства, а також на їх вимогу подає інші необхідні відомості.

Голова Служби безпеки України щорічно подає Президенту України письмовий звіт про діяльність Служби безпеки України.

Голова Служби безпеки України несе персональну відповідальність за своєчасність, об'єктивність і повноту поданої інформації.

Стаття 1 ...30 31 32 33 34 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Службу безпеки України вiд 25.03.1992 № 2229-XII 

Рекомендовані сторінки

Про Службу безпеки України Стаття 34. Нагляд за додержанням законів Про Службу безпеки України Стаття 33. Контроль за адміністративно-господарською і фінансовою діяльністю Служби безпеки УкраїниДодати коментар до ст.32 ЗУ Про Службу безпеки України вiд 25.03.1992 № 2229-XII