Укр Рус

Про Службу безпеки України
Стаття 7. Право громадськості на інформацію про діяльність Служби безпеки УкраїниСт. 7 ЗУ Про Службу безпеки України вiд 25.03.1992 № 2229-XIIГромадськість України через засоби масової інформації та в інших формах у визначеному законодавством порядку інформується про діяльність Служби безпеки України.

Забороняється встановлювати обмеження на інформацію щодо загального бюджету Служби безпеки України, її компетенції та основних напрямів діяльності, а також випадків протиправних дій органів і співробітників Служби безпеки України.

Не підлягають розголошенню відомості, що становлять державну, військову, службову та комерційну таємницю, а також інформація конфіденційного характеру, розголошення якої може завдати шкоди національній безпеці України, честі і гідності особи або порушити її законні права, крім випадків, передбачених законодавством в інтересах правосуддя.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Службу безпеки України вiд 25.03.1992 № 2229-XII 

Рекомендовані сторінки

Про Службу безпеки України Стаття 8. Відносини Служби безпеки України з державними органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами, громадянами та їх об'єднаннями Про Службу безпеки України Стаття 9. Система Служби безпеки України Про Службу безпеки УкраїниДодати коментар до ст.7 ЗУ Про Службу безпеки України вiд 25.03.1992 № 2229-XII