Укр Рус

Про Службу безпеки України
Стаття 9. Система Служби безпеки УкраїниСт. 9 ЗУ Про Службу безпеки України вiд 25.03.1992 № 2229-XIIСистему Служби безпеки України складають Центральне управління Служби безпеки України, підпорядковані йому регіональні органи, органи військової контррозвідки, військові формування, а також навчальні, науково-дослідні та інші заклади Служби безпеки України.

{ Частина перша статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2592-VI від 07.10.2010 }

Організаційна структура Служби безпеки України визначається Президентом України.

Центральне управління Служби безпеки України, інші органи та установи, що входять у систему Служби безпеки України, є юридичними особами, мають печатку із зображенням державного герба України та своїм найменуванням, інші печатки і штампи, рахунки в банках, у тому числі валютні.

Для організації і проведення антитерористичних операцій та координації діяльності суб'єктів, які ведуть боротьбу з тероризмом чи залучаються до антитерористичних операцій, при Службі безпеки України функціонує Антитерористичний центр. Положення про Антитерористичний центр при Службі безпеки України затверджується Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Службу безпеки України вiд 25.03.1992 № 2229-XII 

Рекомендовані сторінки

Про Службу безпеки України Стаття 10. Центральне управління Служби безпеки України Про Службу безпеки України Стаття 11. Регіональні органи Служби безпеки України Про Службу безпеки УкраїниДодати коментар до ст.9 ЗУ Про Службу безпеки України вiд 25.03.1992 № 2229-XII