Укр Рус

Про службу в органах місцевого самоврядування
Стаття 11. Присяга посадових осіб місцевого самоврядуванняСт. 11 ЗУ Про службу в органах місцевого самоврядування вiд 07.06.2001 № 2493-IIIГромадяни України, які вперше приймаються на службу в органи місцевого самоврядування , у день прийняття відповідного рішення складають Присягу такого змісту:

"Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки".

Посадова особа місцевого самоврядування, яка вперше приймається на службу в органи місцевого самоврядування, вважається такою, що вступила на посаду, з моменту складення Присяги.

Присяга вважається складеною, якщо після її зачитування громадянин України скріплює Присягу своїм підписом. Підписаний текст Присяги зберігається за місцем служби.

Про складення Присяги робиться запис у трудовій книжці із зазначенням дати складення Присяги.

Особа, яка відмовилася від складення Присяги , вважається такою, що не вступила на посаду, а рішення про її призначення, обрання чи затвердження вважається таким, що втратило юридичну силу.

Особи, які вперше були обрані на посади сільських, селищних, міських голів, голів рад, складають Присягу на сесії відповідної ради, текст якої визначено в частині першій цієї статті.

{ Стаття 11 в редакції Закону N 1622-VI від 04.09.2009 }

Стаття 1 ...9 10 11 12 13 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про службу в органах місцевого самоврядування вiд 07.06.2001 № 2493-III 

Рекомендовані сторінки

Про службу в органах місцевого самоврядування Стаття 12. Обмеження, пов'язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби Про службу в органах місцевого самоврядування Стаття 13. Декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядуванняДодати коментар до ст.11 ЗУ Про службу в органах місцевого самоврядування вiд 07.06.2001 № 2493-III