Укр Рус

Про службу в органах місцевого самоврядування
Стаття 13. Декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядуванняСт. 13 ЗУ Про службу в органах місцевого самоврядування вiд 07.06.2001 № 2493-IIIОсоба, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування третьої - сьомої категорій, подає за місцем майбутньої служби довідку органу державної податкової служби про подану декларацію про майновий стан і доходи . У декларації про майновий стан і доходи зазначаються відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, а також у додатку до податкової декларації вказуються зазначені відомості стосовно членів сім'ї.

Особа, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування першої та другої категорій, повинна зазначити в податковій декларації також відомості про належні їй та членам її сім'ї нерухоме та цінне рухоме майно, вклади в банках і цінні папери.

Декларація про майновий стан і доходи подається посадовою особою органів місцевого самоврядування щорічно органу державної податкової служби за своєю податковою адресою.

{ Текст статті 13 в редакції Закону N 2756-VI від 02.12.2010 }

Стаття 1 ...11 12 13 14 15 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про службу в органах місцевого самоврядування вiд 07.06.2001 № 2493-III