Укр Рус

Про службу в органах місцевого самоврядування
Стаття 16. Кадровий резерв служби в органах місцевого самоврядуванняСт. 16 ЗУ Про службу в органах місцевого самоврядування вiд 07.06.2001 № 2493-IIIЗа рішенням органу місцевого самоврядування створюється кадровий резерв для зайняття посад і просування по службі, який затверджується сільським, селищним, міським головою, головою районної, районної у місті, обласної ради.

До кадрового резерву зараховуються особи, які виявили бажання зайняти посаду в органах місцевого самоврядування і мають відповідну кваліфікацію та освіту або здобувають її.

Кадровий резерв формується з:

посадових осіб місцевого самоврядування, які підвищили кваліфікацію або пройшли стажування і рекомендовані атестаційною комісією на вищі посади;

державних службовців, які бажають перейти на службу в органи місцевого самоврядування;

спеціалістів виробничої, соціально-культурної, наукової та інших сфер, а також випускників навчальних закладів відповідного профілю.

Порядок формування та ведення кадрового резерву посадових осіб визначається відповідною радою.

Примірний порядок формування кадрового резерву розробляється і затверджується Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...14 15 16 17 18 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про службу в органах місцевого самоврядування вiд 07.06.2001 № 2493-III 

Рекомендовані сторінки

Про службу в органах місцевого самоврядування Стаття 17. Атестація посадових осіб місцевого самоврядування Про службу в органах місцевого самоврядування Стаття 18. Граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування Про службу в органах місцевого самоврядування Стаття 15. Ранги посадових осіб місцевого самоврядування Про службу в органах місцевого самоврядування Стаття 14. Класифікація посад в органах місцевого самоврядування Про службу в органах місцевого самоврядуванняДодати коментар до ст.16 ЗУ Про службу в органах місцевого самоврядування вiд 07.06.2001 № 2493-III