Укр Рус

Про соціальну роботу з сім ями, дітьми та молоддю
Стаття 17. Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молодіСт. 17 ЗУ Про соціальну роботу з сім ями, дітьми та молоддю від 21.06.2001 № 2558-IIIЗдійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю покладається на:

урядовий орган державного управління; республіканський , обласні, Київський та Севастопольський міські, районні, міські, районні у містах, селищні та сільські центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

спеціалізовані формування, що створюються районними, міськими, районними у містах, селищними і сільськими центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді утворюються, реорганізуються і ліквідуються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, належать до сфери їх управління і підпорядковуються відповідно органу виконавчої влади чи виконавчому органу міської, селищної, сільської ради. Штатна чисельність працівників республіканського , обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, міських, районних у містах, селищних та сільських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді встановлюється згідно з державними соціальними стандартами і нормативами.

Загальне положення про центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді затверджує Кабінет Міністрів України.

Діяльність центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді фінансується за рахунок коштів, передбачених у місцевих бюджетах за відповідним кодом програмної класифікації видатків, та інших джерел, не заборонених законодавством.

Послуги, що надаються центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, є державними послугами і здійснюються на безоплатній основі.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про соціальну роботу з сім ями, дітьми та молоддю від 21.06.2001 № 2558-III Додати коментар до ст.17 ЗУ Про соціальну роботу з сім ями, дітьми та молоддю від 21.06.2001 № 2558-III