Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні
Стаття 5. Фінансування заходів щодо соціального становлення та розвитку молоді Ст. 5 ЗУ Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні від 05.02.1993 № 2998-XII


Чинний зі змінами. Перевірено 04.01.2018

Фінансування заходів щодо соціального становлення та розвитку молоді здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством.

Верховна Рада України при затвердженні Державного бюджету України передбачає в ньому кошти на соціальне становлення та розвиток молоді. Розпорядником цих коштів є центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері молоді, фізичної культури та спорту. { Частина друга статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5462-VI від 16.10.2012 }
  Органи місцевого самоврядування при затвердженні місцевих бюджетів передбачають видатки на здійснення заходів щодо соціального становлення та розвитку молоді.

У державному та місцевих бюджетах згідно з законодавством передбачаються цільові кошти на реалізацію молодіжних і дитячих програм, які сприяють соціальному становленню та розвитку молоді.

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...16

Перейти до статті