Укр Рус
< Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні

Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні
Стаття 5. Фінансування заходів щодо соціального становлення та розвитку молоді Ст. 5 ЗУ Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні від 05.02.1993 № 2998-XIIФінансування заходів щодо соціального становлення та розвитку молоді здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством.

Верховна Рада України при затвердженні Державного бюджету України передбачає в ньому кошти на соціальне становлення та розвиток молоді. Розпорядником цих коштів є центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері молоді, фізичної культури та спорту. { Частина друга статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5462-VI від 16.10.2012 }
  Органи місцевого самоврядування при затвердженні місцевих бюджетів передбачають видатки на здійснення заходів щодо соціального становлення та розвитку молоді.

У державному та місцевих бюджетах згідно з законодавством передбачаються цільові кошти на реалізацію молодіжних і дитячих програм, які сприяють соціальному становленню та розвитку молоді.

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...16 

Перейти до статті