Укр Рус

Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні
Стаття 8. Підтримка підприємницької ініціативи та діяльності молоді Ст. 8 ЗУ Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні від 05.02.1993 № 2998-XIIДержава підтримує і сприяє розвиткові підприємницької ініціативи та діяльності молоді.

Держава сприяє створенню молодіжних бізнес-центрів, бізнес-інкубаторів для реалізації програми підготовки молоді до підприємницької діяльності, надання інформаційних та консультативних послуг. З цією метою розробляється та реалізується система заходів підтримки підприємництва молоді, включаючи довгострокове пільгове кредитування, забезпечення виробничими приміщеннями, страхування комерційного ризику тощо.

Органи місцевого самоврядування можуть встановлювати за рахунок коштів, що надходять до місцевого бюджету, пільгову плату за реєстрацію підприємств, створених молодими громадянами та молодіжними громадськими організаціями.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...16 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні від 05.02.1993 № 2998-XII Додати коментар до ст.8 ЗУ Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні від 05.02.1993 № 2998-XII