Укр Рус

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту
Стаття 17. Фінансування витрат, пов'язаних з введенням в дію цього ЗаконуСт. 17 ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XIIФінансування витрат, пов'язаних з введенням в дію цього Закону, здійснюється за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

Підприємства і організації, які виділяють благодійні кошти на потреби соціального захисту ветеранів війни, звільняються від оподаткування їх виробничої діяльності на суму цієї допомоги.

Витрати на поховання ветеранів війни, зазначених у цьому Законі, здійснюються за рахунок коштів державного бюджету у порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Підприємства, установи і організації, де працювали ветерани війни, подають допомогу в організації та фінансуванні ритуальних послуг при похованні ветеранів.

Могили ветеранів є недоторканними і охороняються законом. Неповага до державних нагород, пам'ятників, обелісків, братніх могил, могил ветеранів війни карається за законом.

Стаття 1 ...15 16 17 17-1 18 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XII Додати коментар до ст.17 ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XII