Укр Рус

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту
Стаття 17. Фінансування витрат, пов'язаних з введенням в дію цього ЗаконуСт. 17 ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XIIФінансування витрат, пов'язаних з введенням в дію цього Закону, здійснюється за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

Підприємства і організації, які виділяють благодійні кошти на потреби соціального захисту ветеранів війни, звільняються від оподаткування їх виробничої діяльності на суму цієї допомоги.

Витрати на поховання ветеранів війни, зазначених у цьому Законі, здійснюються за рахунок коштів державного бюджету у порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Підприємства, установи і організації, де працювали ветерани війни, подають допомогу в організації та фінансуванні ритуальних послуг при похованні ветеранів.

Могили ветеранів є недоторканними і охороняються законом. Неповага до державних нагород, пам'ятників, обелісків, братніх могил, могил ветеранів війни карається за законом.

Стаття 1 ...15 16 17 17-1 18 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XII 

Рекомендовані сторінки

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту Стаття 18. Посвідчення та нагрудні знаки для осіб, на яких поширюється чинність цього ЗаконуДодати коментар до ст.17 ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XII