Укр Рус

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту
Стаття 2. Законодавство про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захистуСт. 2 ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XIIЗаконодавство України про статус ветеранів війни та їх соціальні гарантії складається з цього Закону та інших актів законодавства України.

Права та пільги для ветеранів війни і членів їх сімей, встановлені раніше законодавством України і законодавством колишнього Союзу РСР, не можуть бути скасовані без їх рівноцінної заміни.

Нормативні акти органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які обмежують права і пільги ветеранів війни, передбачені цим Законом, є недійсними.

Місцеві Ради, підприємства, установи та організації мають право за рахунок власних коштів і благодійних надходжень встановлювати додаткові гарантії щодо соціального захисту ветеранів війни.

Стаття 1 2 3 4 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XII 

Рекомендовані сторінки

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту Стаття 3. Міжнародні договори України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту Стаття 4. Ветерани війниДодати коментар до ст.2 ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XII