Укр Рус

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту
Стаття 2. Законодавство про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захистуСт. 2 ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XIIЗаконодавство України про статус ветеранів війни та їх соціальні гарантії складається з цього Закону та інших актів законодавства України.

Права та пільги для ветеранів війни і членів їх сімей, встановлені раніше законодавством України і законодавством колишнього Союзу РСР, не можуть бути скасовані без їх рівноцінної заміни.

Нормативні акти органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які обмежують права і пільги ветеранів війни, передбачені цим Законом, є недійсними.

Місцеві Ради, підприємства, установи та організації мають право за рахунок власних коштів і благодійних надходжень встановлювати додаткові гарантії щодо соціального захисту ветеранів війни.

Стаття 1 2 3 4 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XIIДодати коментар до ст.2 ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XII