Укр Рус

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту
Стаття 5. Учасники бойових дійСт. 5 ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XIIУчасниками бойових дій є особи, які брали участь у виконанні бойових завдань по захисту Батьківщини у складі військових підрозділів, з'єднань, об'єднань всіх видів і родів військ Збройних Сил діючої армії , у партизанських загонах і підпіллі та інших формуваннях як у воєнний, так і у мирний час *.

________________ * Перелік підрозділів, що входили до складу діючої армії, та інших формувань визначається Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту від 22.10.1993 № 3551-XII 

Рекомендовані сторінки

Податковий кодекс України Стаття 169. Перерахунок податку та податкові соціальні пільги Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту Стаття 10. Особи, на яких поширюється чинність цього Закону Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту Про відпустки Стаття 26. Відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту Стаття 6. Особи, які належать до учасників бойових дій