Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 24 ЗУ Про страховий фонд документації України від 22.03.2001 № 2332-III


Чинний зі змінами. Перевірено 16.06.2018

Про страховий фонд документації України
Стаття 24. Фінансування робіт з формування, ведення та використання страхового фонду документації України 

Джерелами фінансування робіт з формування, ведення та використання страхового фонду документації України є:

кошти в межах, передбачених на ці цілі законом України про Державний бюджет України;

інші джерела, передбачені законом.

Фінансування центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері страхового фонду документації, науково-дослідних установ, спеціальних установ, установ та організацій, що належать до сфери його управління і виконують завдання щодо формування, ведення та зберігання страхового фонду документації України, здійснюється за рахунок державного бюджету в межах коштів, передбачених на утримання страхового фонду документації України. { Частина друга статті 24 в редакції Закону N 5461-VI від 16.10.2012 }
  Фінансування робіт з формування страхового фонду документації України здійснюється щорічно:

за рахунок міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, власних коштів постачальників документів в межах, передбачених галузевими програмами створення страхового фонду документації;

з бюджету Автономної Республіки Крим, місцевих бюджетів, власних коштів постачальників документів в межах, передбачених обласними (регіональними) програмами.

Формування страхового фонду документації України для організації виробництва продукції оборонного і мобілізаційного призначення фінансується за рахунок державного бюджету.

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування під час складання проектів бюджетів передбачають видатки на фінансування створення відповідних страхових фондів документації.

Витрати постачальників документів на формування страхового фонду документації України включаються у собівартість продукції (робіт, послуг).
Стаття 1 ...22 23 24 25 26 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті