Укр Рус

Про страховий фонд документації України
Стаття 7. Бази зберігання страхового фонду документації України Ст. 7 ЗУ Про страховий фонд документації України від 22.03.2001 № 2332-IIIБази зберігання страхового фонду документації України забезпечують накопичення документів страхового фонду документації, їх облік, ведення та відтворення з метою оперативного забезпечення користувачів документами.

Бази зберігання страхового фонду документації України повинні розташовуватися у спорудах посиленого захисту. Роботи щодо обліку, зберігання, використання, передачі, транспортування носіїв інформації повинні виконуватися з додержанням вимог чинного законодавства про державну та іншу таємницю, а також вимог щодо технічного захисту інформації.

Для термінового оперативного забезпечення користувачів необхідними документами пункти управління баз зберігання забезпечуються відповідними системами зв'язку.

Бази зберігання страхового фонду документації України, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері страхового фонду документації, і діють на підставі статутів (положень), затверджених керівником центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері страхового фонду документації. { Частина четверта статті 7 в редакції Закону N 5461-VI від 16.10.2012 }

Стаття 1 ...4 6 7 8 9 ...28 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про страховий фонд документації України від 22.03.2001 № 2332-III Додати коментар до ст.7 ЗУ Про страховий фонд документації України від 22.03.2001 № 2332-III