Укр Рус

Про страхування
Стаття 12. ПерестрахуванняСт. 12 ЗУ Про страхування 07.03.1996 № 85/96-ВРПерестрахування - страхування одним страховиком на визначених договором умовах ризику виконання частини своїх обов'язків перед страхувальником у іншого страховика резидента або нерезидента, який має статус страховика або перестраховика, згідно з законодавством країни, в якій він зареєстрований.

Перестрахування у страховика нерезидента здійснюється згідно з вимогами та в порядку , встановленими Кабінетом Міністрів України.

Договори перестрахування підлягають реєстрації в порядку, затвердженому Уповноваженим органом.Страховик зобов'язаний повідомляти перестраховика про всі зміни свого договору з страхувальником.

Страховик , який уклав з перестраховиком договір про перестрахування, залишається відповідальним перед страхувальником у повному обсязі згідно з договором страхування.

У разі, якщо обсяги страхових платежів, що передаються в перестрахування нерезидентам, перевищують 50 відсотків їх загального розміру, отриманого з початку календарного року, перестрахувальник подає до Уповноваженого органу декларацію за звітний період за формою, встановленою Кабінетом Міністрів України.

У декларації страховик зобов'язаний вказати інформацію про ризики та предмет договору страхування, які перестраховуються у нерезидентів, дані про нерезидентів - перестраховиків та про перестраховиків брокерів, іншу інформацію, визначену Кабінетом Міністрів України.

{ Частина статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом N 997-V від 27.04.2007 }

Уповноважений орган може проводити тематичні перевірки страховиків на підставі аналізу поданих декларацій.

Стаття 1 ...10 11 12 13 14 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про страхування 07.03.1996 № 85/96-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про страхування Стаття 33. Особливості ведення бухгалтерського обліку та звітності страховиків Про страхування Стаття 14. Товариства взаємного страхування Про страхування Стаття 13. Об'єднання страховиків Про страхуванняДодати коментар до ст.12 ЗУ Про страхування 07.03.1996 № 85/96-ВР