Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 10 ЗУ Про створення ВЕЗ Крим та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупован від 12.08.2014 № 1636-VII


Чинний зі змінами. Перевірено 16.06.2018

Про створення вільної економічної зони Крим та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України
Стаття 10. Застосування окремих норм регуляторного законодавства на території вільної економічної зони "Крим"

10.1. Суб’єкти господарської діяльності з місцезнаходженням (місцем проживання) на території ВЕЗ "Крим" можуть набути статусу учасників, учасників попередньої кваліфікації чи виконавців, а товари (роботи, послуги), походженням з території ВЕЗ "Крим", можуть бути об’єктом державних закупівель на загальних підставах згідно із Законом України "Про здійснення державних закупівель", що здійснюються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

10.2. Закони України "Про захист від недобросовісної конкуренції", "Про захист економічної конкуренції" поширюються на взаємовідносини, що виникають між суб’єктами господарювання з місцезнаходженням на території ВЕЗ "Крим", та суб’єктами господарювання з місцезнаходженням на іншій території України.

10.3. Ліцензії, видані до набрання чинності цим Законом суб’єктам господарської діяльності згідно із Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Законом України "Про радіочастотний ресурс України", та/або сертифікати, надані згідно із Декретом Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію та сертифікацію", та/або дозволи, надані згідно із Законом України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", діють на території ВЕЗ "Крим" до закінчення строку дії цих ліцензій, сертифікатів, дозволів.
Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті