Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 15 ЗУ Про судову експертизу від 25.02.1994 № 4038-XII


Чинний зі змінами. Перевірено 17.03.2018

Про судову експертизу Стаття 15. Фінансування судово-експертної діяльності

Проведення науково-дослідними установами судових експертиз наукових розробок з питань організації та проведення судових експертиз фінансується за рахунок Державного бюджету України.

Проведення судових експертиз державними спеціалізованими установами у кримінальних провадженнях за дорученням слідчого, прокурора, суду та у справах про адміністративні правопорушення здійснюється за рахунок коштів, які цільовим призначенням виділяються цим експертним установам з Державного бюджету України.
{ Частина друга статті 15 в редакції Закону N 4652-VI від 13.04.2012 }

Проведення судових експертиз, обстежень і досліджень судово-медичними та судово-психіатричними установами здійснюється за рахунок коштів, які безпосередньо і цільовим призначенням виділяються цим експертним установам з державного чи місцевого бюджету, за винятком випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті.
{ Частина третя статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4652-VI від 13.04.2012 }

Проведення судових експертиз, обстежень і досліджень у кримінальному провадженні державними спеціалізованими установами, судово-медичними та судово-психіатричними установами на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника здійснюється за рахунок замовника.
{ Статтю 15 доповнено новою частиною згідно із Законом N 4652-VI від 13.04.2012 }

Витрати на проведення судових експертиз науково-дослідними установами Міністерства юстиції України та судово-медичними і судово-психіатричними установами Міністерства охорони здоров'я України у цивільних і господарських справах відшкодовуються в порядку, передбаченому чинним законодавством.

Проведення інших експертних досліджень і обстежень державними спеціалізованими установами здійснюється за рахунок замовника.

Державні спеціалізовані установи, а також фахівці, що не є працівниками цих установ, зазначені у статті 7 цього Закону, виконують інші роботи на договірних засадах.
{ Стаття 15 в редакції Закону N 1992-IV від 09.09.2004 }

Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті