Укр Рус
< Про технічні регламенти та оцінку відповідності

Про технічні регламенти та оцінку відповідності
Стаття 16. Особливості розроблення проектів технічних регламентів і процедур оцінки відповідностіСт. 16 ЗУ Про технічні регламенти та оцінку відповідності від 15.01.2015 № 124-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 14.12.2017

1. Національний орган стандартизації за запитами відповідних центральних органів виконавчої влади, що розробляють проекти технічних регламентів і процедур оцінки відповідності, надає їм:

інформацію про чинність національних стандартів, які застосовуються у сфері, що є предметом правового регулювання проекту технічного регламенту чи процедури оцінки відповідності, або їх очікуване прийняття, а також інформацію про чинність відповідних міжнародних і регіональних стандартів, настанов та рекомендацій міжнародних і регіональних організацій стандартизації щодо процедур оцінки відповідності, а в разі їх відсутності - відповідних національних стандартів інших держав;

методологічну допомогу стосовно правильності посилань у проектах технічних регламентів і процедур оцінки відповідності на національні стандарти.

2. Проекти технічних регламентів і процедур оцінки відповідності, розроблені відповідними центральними органами виконавчої влади, підлягають погодженню з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері технічного регулювання, стосовно відповідності проектів вимогам законодавства про технічні регламенти та оцінку відповідності.

Стаття 1 ...14 15 16 17 18 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті