Укр Рус

Про телебачення і радіомовлення
Стаття 40. Ліцензування провайдерів програмної послугиСт. 40 ЗУ Про теле-радіомовлення від 21.12.1993 № 3759-XII
1. Для організації діяльності кабельного телебачення і радіомовлення суб'єкт господарювання повинен отримати ліцензію у Національній раді.

2. Ліцензування діяльності кабельного телебачення і радіомовлення здійснюється за реєстраційним принципом. Ліцензія видається без конкурсу на підставі заяви на термін 10 років.

3. Заява про видачу ліцензії провайдера програмної послуги подається відповідно до вимог статті 24 цього Закону. До заяви додаються:

а) загальна концепція пакетування програм, придбаних для ретрансляції;

б) документи, які підтверджують придбання та право на розповсюдження програм іншого мовника.

4. Загальна концепція добору програм для ретрансляції є обов'язковим додатком до ліцензії на діяльність кабельного телебачення і радіомовлення. Цей додаток підлягає щорічній перереєстрації. Для перереєстрації ліцензіат повинен подати до Національної ради інформацію про виконання концепції добору програм протягом попереднього року.

5. Заява про видачу ліцензії провайдера програмної послуги розглядається і рішення щодо неї приймається у місячний термін з дня її надходження до Національної ради.

6. За результатами розгляду заяви Національна рада приймає рішення:

а) про видачу ліцензії провайдера програмної послуги;

б) про затвердження пакета програм універсальної програмної послуги в населеному пункті та/або на території, де передбачається надання програмної послуги.

7. Ліцензію провайдера програмної послуги може бути анульовано в судовому порядку за поданням Національної ради у зв'язку з систематичними порушеннями ним вимог цього Закону, законодавства України про захист суспільної моралі, законодавства України про авторські та суміжні права.

8. Права, які надає ліцензія провайдера програмної послуги, не можуть бути передані іншій особі.


Стаття 1 ...38 39 40 41 42 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про телебачення і радіомовлення від 21.12.1993 № 3759-XII