Укр Рус

Про теплопостачання
Стаття 27. Охорона навколишнього середовищаСт. 27 ЗУ Про теплопостачання вiд 02.06.2005 № 2633-IVСуб'єкти у сфері теплопостачання повинні дотримуватися вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища, нести відповідальність за його порушення і здійснювати технічні та організаційні заходи, спрямовані на зменшення шкідливого впливу об'єктів у сфері теплопостачання на навколишнє природне середовище.

У разі порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища рішення про обмеження, тимчасову заборону чи припинення діяльності суб'єктів відносин у сфері теплопостачання приймають органи місцевого самоврядування і спеціально уповноважені органи виконавчої влади у межах своїх повноважень з урахуванням прав споживачів теплової енергії.

Для забезпечення безпеки населення, що мешкає в районі розташування об'єктів теплопостачання, встановлюються охоронні зони, розміри та порядок використання яких визначаються нормативно-правовими актами і проектами цих об'єктів, затвердженими у встановленому законодавством порядку.

Усі види господарської діяльності в охоронних зонах можуть провадитися тільки за погодженням з власником об'єкта теплопостачання або уповноваженим ним органом.

Стаття 1 ...25 26 27 28 Прикінцеві положення ...33 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про теплопостачання вiд 02.06.2005 № 2633-IV Додати коментар до ст.27 ЗУ Про теплопостачання вiд 02.06.2005 № 2633-IV